PROFIL FIRMY

Naša filozofia

OCTOPUS je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť pôsobiaca na trhu v oblasti renovácie a predaja kaziet pre tlačové zariadenia a kancelárskych potrieb. Od začiatku svojho založenia sa firma orientuje na zákazníkov vyhľadávajúcich čo najvyššiu možnú kvalitu pri zachovaní rozumnej ceny. Vďaka vysokým nárokom na kvalitu našich produktov sa nám darí zákazníkom vyhovieť a udržať si tak vedúcu pozíciu vo svojom obore.

Hlavné cieľe

Hlavnými cieľmi spoločnosti OCTOPUS je dlhodobo udržať svoje vedúce postavenie medzi výrobcami a predajcami alternatívnych kaziet, trvalo zvyšovať kvalitu vlastných produktov a služieb a venovať maximálne úsilie pre uspokojenie nárokov svojich zákazníkov.

Sme tu pre Vás

Robíme všetko preto, aby sme uspokojili všetky požiadavky našich zákazníkov. Široký sortiment a skladové zásoby nám umožňujú v podstate okamžite reagovať aj na mimoriadne urgentné požiadavky.

Odborné znalosti a starostlivosť sú samozrejmosťou. Pracovníci spoločnosti sú pravidelne školení a oboznamovaní s najnovšími trendmi, aby  Vám mohli poradiť nielen s výberom, ale aj s ďalšími možnosťami spolupráce.

Chcete vypracovať ponuku?

Na základe Vašej požiadavky Vám vypracujeme a zašleme cenovú ponuku, prípadne ďalšie informácie o spolupráci.

Menu